Textilní rolety

Latkova-roleta1

Latkova-roleta2

Latkova-roleta5

 

Vylaďte si interiér

Textilní roletky mají několik výhod, které by mohly být důvodem, proč byste je měli koupit:

Regulace světla: Textilní roletky umožňují snadno regulovat množství světla, které vstupuje do místnosti. Můžete je otevřít pro maximální propustnost světla nebo je zavřít pro úplné zatemnění.
Soukromí: Díky své konstrukci a možnosti nastavení lze textilní roletky použít i pro zajištění soukromí. Můžete je nastavit tak, aby bránily pohledům zvenčí, zatímco stále umožňují vstup světla.
Energetická účinnost: Textilní roletky mohou pomoci snížit náklady na vytápění a chlazení tím, že udržují teplotu v místnosti stabilní. To může vést k úsporám energie a nižším účtům za energii.
Estetický vzhled: Textilní roletky jsou k dispozici v různých stylech, barvách a vzorech, takže si můžete vybrat takové, které odpovídají vašemu vkusu a interiéru vašeho domu.

Celkově řečeno, textilní roletky jsou atraktivním a praktickým řešením pro stínění oken, které nabízí regulaci světla, soukromí, energetickou účinnost a estetický vzhled.


SONATA

S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem, s hliníkovým boxem a možností vodících lišt. Je určená pro montáž na strop nebo zeď.

Více informací


JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď              

Více informací


COLLETE PLUS, XL

S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami

Více informací


STREAM PLUS, STREAM S

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Textilní roletka tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď

Více informací


OPUS

S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá, volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Více informací

 

LEGEND

PRO STŘEŠNÍ OKNA

Textilní roletka s dokonalým designem a reprezentativním vzhledem, ovládaná pružinou v hřídeli přímo určená pro montáž do křídla střešního okna.

Více informací

Kontaktujte mě

Martin Křenek

Stará cesta 180

Dolní Lutyně, 73553

martin@zaluziekrenek.cz

+420 736 619 800