Venkovní žaluzie

Plynulá regulace přirozeného osvětlení a slunečního záření

Venkovní žaluzie - moderní způsob stínění

Venkovní žaluzie mají řadu výhod:
Ochrana proti slunci: Venkovní žaluzie jsou skvělým způsobem, jak regulovat množství slunečního světla vstupujícího do vašeho domu. Můžete je nastavit tak, aby blokovaly jen určitou část světla, nebo je zcela zavřít pro úplnou tmu. 
Snížení teploty: Během horkých letních měsíců mohou žaluzie pomoci udržet vaše prostory chladnější tím, že odrážejí sluneční paprsky a brání jim ve vstupu do domu. Tím můžete také ušetřit za klimatizaci.
Soukromí: Venkovní žaluzie mohou poskytnout větší soukromí tím, že zabraňují lidem mimo váš domov v nahlížení dovnitř.
Ochrana proti počasí: Některé typy venkovních žaluzií mohou také poskytnout ochranu před špatným počasím, jako je déšť, sníh nebo silný vítr.
Estetický vzhled: Venkovní žaluzie mohou také zlepšit vzhled vašeho domu. Jsou k dispozici v různých stylech a barvách, takže si můžete vybrat ty, které se nejlépe hodí k vašemu domu.
Snížení hluku: Venkovní žaluzie mohou také pomoci snížit hladinu hluku z vnějšího prostředí.
Energetická účinnost: Žaluzie mohou pomoci snížit energetické náklady tím, že udržují teplotu v domě konstantní a snižují potřebu vytápění nebo chlazení.

 Z90 / Z70

Venkovní žaluzie Z90 je technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Více informací


C80 

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru písmene C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách.

Více informací


Ext50 / Int50

Venkovní žaluzie Ext50 je univerzálním typem exteriérové žaluzie, kterou lze použít i pro interiér. Lamely o šíři 5 cm jsou ve tvaru písmene „C“ bez záhybů na koncích lamel.

Více informací

Kontaktujte mě

Martin Křenek

Stará cesta 180

Dolní Lutyně, 73553

martin@zaluziekrenek.cz

+420 736 619 800