Horizontální žaluzie

Vnitrni-zaluzie1

 

Nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany

Z BAREVNÉ ŠKÁLY JEDNODUŠE A HARMONICKY SLADÍTE BARVY V MÍSTNOSTI

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost.

Isoline

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE ISOLINE

Je základním modelem produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken.Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba.

Více informací

Isoline Prim

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE ISOLINE PRIM

Přicházíme na trh s novou generací ISOLINE žaluzií. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací.                 

Více informací

Isoline Loco

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE ISOLINE LOCO

Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Technické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE.

Více informací

Kontaktujte mě

Martin Křenek

Stará cesta 180

Dolní Lutyně, 73553

martin@zaluziekrenek.cz

+420 736 619 800