Venkovní rolety

Venkovní rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima

Venkovní rolety mají podobné přínosy jako venkovní žaluzie, ale některé výhody jsou specifické právě pro ně:

Bezpečnost: Venkovní rolety jsou mnohem odolnější proti pokusům o vloupání a mohou tak sloužit jako další bezpečnostní opatření pro váš domov.
Izolace: Rolety poskytují skvělou izolaci a mohou pomoci udržet teplo uvnitř během zimních měsíců a naopak udržet chlad uvnitř během letních měsíců.
Tlumení hluku: Rolety jsou obecně účinnější než žaluzie, pokud jde o zabraňování vnějšímu hluku dostat se do vašeho domu.
Úplné zatemnění: Na rozdíl od žaluzií, rolety mohou poskytnout úplné zatemnění, což může být ideální pro ty, kteří potřebují tmavé prostředí pro spánek nebo sledování filmů.
Snadná údržba: Rolety jsou obecně snadnější na údržbu než žaluzie, protože na nich není tolik míst, kde by se mohl usazovat prach nebo špína.
Estetický vzhled: Stejně jako žaluzie, i rolety mohou zlepšit vzhled vašeho domu a jsou k dispozici v mnoha stylech a barvách, abyste si mohli vybrat ty, které se nejlépe hodí k vašemu stylu.

 

 

Radix

Předokenní roleta

Předokenní roleta určena pro dodatečnou montáž do ostění. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.   

Více informací

 

Covert

Roleta se zaomítacím boxem

Určena je pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.   

Více informací

 

Rolety do překladu Heluz

Instalace rolety do překladu Heluz, který je nosný a tvoří schránku pro venkovní rolety. Prostor s roletou je chráněn proti nečistotám hustými kartáčky.   

Více informací

Kontaktujte mě

Martin Křenek

Stará cesta 180

Dolní Lutyně, 73553

martin@zaluziekrenek.cz

+420 736 619 800